אודות

זהבה רוז - מאמנת אישית Master Trainer NLP ודמיון מודרך, יועצת תזונה והרזיה.
מחברת הספר 10 הדרכים הטובות ביותר להצלחה בהתמודדות עם אכילה רגשית. 
מתמחה באימון להרזיה בריאה ושמירת המשקל בצורה שמחזיקה מעמד על ידי התמודדות עם אכילה רגשית ושינוי הרגלים מושרשים שאינם רצויים בין השאר באמצעות כוחו המופלא של 
תת המודע. מפעילה מגוון כלים ואמצעים המסייעים גם מהבית ובמשך השבוע להתחזק ולהתמיד במטרות ובשאיפות של כל אחת.
בעלת הכשרה ותעודות של מנחת הורים ומנחת קבוצות מבוגרים מטעם משרד החינוך, קאוצינג קלאסי, פסיכולוגיה חיובית, חשיבה חיובית יהודית וגם NLP ודמיון מודרך, יועצת תזונה והרזיה ועוד
ובנימה אישית - אליך הקוראת...
שמי זהבה רוז. ההתעניינות שלי בתזונה והרזיה התחילה ביחד עם המתנה הגדולה והנפלאה של ההורות. נוספו לי עוד כש-12 קילוגרמים מרפדים לאחר לידת בני הבכור לפני כשלושים שנה. לא רציתי להשלים עם הבונוס הזה של עודף משקל שנשאר גם לאחר הלידה. הרגשתי כל העת שאפשר גם אחרת ואת כל הידע והניסיון הזה אני מביאה איתי לקליניקה, להרצאות ולסדנאות שלי.
כך אני יכולה לתת את המירב והמיטב למתאמנת ולהתאים לה את מה שהיא הכי צריכה - לפעמים אפילו לפני שהיא יודעת, כדי לעזור לה לצאת מן המצוקה והדבר שמטריד אותה ביותר.
אני חשה ומרגישה וגם מקבלת המון תגובות מרגשות ומחזקות להמשיך בדרך של ההנחיה והאימון האישי מנשים רבות וגם נערות בכל התחומים בהן הן בוחרות להצליח. מטבע הדברים הואיל וגם אני שלבתי ומשלבת תחומים רבים בחיי כמו בית, הורות, פרנסה, עסקים, בריאות, תזונה והרזיה - אני זוכה להוביל ולהיות השליחה לרבות להגיע להישגים טובים יותר והרגשה טובה בכל התחומים הללו.
מתוך הרצון, הידע והמוטיבציה שלי לשמור על המשקל הרצוי לתמיד בעצמי אני מודעת מכירה ומבינה את הצרכים של המתאמנות, ושוקדת כל העת למצוא פתרונות לאכילה הרגשית וכן מפתחת שיטות לשינוי הרגלי תזונה, כושר וניהול לחצים מושרשים כי מניסיוני הם המפתח לשמירת הבריאות והמשקל.
הספר, הסדנאות, האימונים האישיים והתוכניות הדיגיטליות הם פרי רצוני לחלוק איתך את שלושים שנות ניסיוני האישי והמקצועי. לקדם אותך במינימום מאמץ, זמן וכסף אל מקסימום השאיפות שלך, לתת כלים רבים מארגז הכלים שלי, ולמקסם את היכולות הרבות הקיימות בך ובכל אחת. להפיק את המיטב והמירב מהתנאים והנתונים שלך שקבלת במתנה במיוחד מבורא עולם וכן בדרך גם לשמור על המשקל ולהיות רזה יותר ובריאה יותר כי תמיד רצית - עכשיו תצליחי!

בס"ד

קשה לשנות הרגלים?

חשה לחץ ומתח? האכילה רגשית? יש לי פתרונות!

הדמיית הספר להצלחה בהתמודדות עם אכילה רגשית של זהבה רוז
דילוג לתוכן